АПЕРКАТ И НОКАУТ НА МИЦКОВСКИ! КОЈ И ДА ДОЈДЕ ОВДЕ НЕКА ЗНАЕ, ЈАС ДОДЕКА СУМ ПРЕТСЕДАТЕЛ НИКОГАШ НЕМА ВМРО ДА ГЛАСА ЗА ОВОЈ БУГАРСКИ ДИКТАТ

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа