ЕВЕ ШТО НАПИША ЌИКО 1 ДЕН ПРЕД ДА ПОЧИНЕ: БОЖЕ ЧУВАЈА МАКЕДОНИЈА

Боже чувај ја Македонија🙏.
Тоа е мојата денешна роденденска желба. Да сте ми живи и здрави и сите вие.
Ајде 50, влегувај…👊
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа