МАЛИОТ МАРИО ЌЕ УЖИВА ВО ЛУКСУЗ! Еве каде ќе живее Марија Шерифовиќ со синот, собата за бебето е веќе ГОТОВА, погледнете го овој ГЛАМОР!

 

Марија Шерифовиќ доби бебе восо помош на сурогат мајка. Детето е родено во Лос Анџелес, каде што се уште се наоѓа поп-ѕвездата, а наскоро ќе го донесе својот син Марио во Србија.

Заедно со нејзината мајка Верица, таа се грижи за својот син, кој го нарече Марио, а кој цело време беше со неа. Марија ќе живее со детето во Белград.

Марија Шерифовиќ пред две години се вселила во луксузен стан во Белград на вода, кој е значително поголем и полуксузен од оној во кој живеела претходно во населба во Нов Белград. Како тогаш веќе да знаела дека ќе има бебе, се одлучила за имот кој е попростран, има три спални соби и две бањи.

Во станот на Марија доминира сивата боја, сè е уредено во минималистички стил и со многу вкус.

Иако е вистина за личност која се труди максимално да го чува својот приватен живот од јавноста, фановите благодарение на нејзиниот Инстаграм профил имаа можност да добијат впечаток за луксузот во кој живее единствената српска победничка на Евровизија.

Марија Шерифовиќ со помош на нејзината мајка Верица го адаптираше својот животен простор за доаѓањето на своето дете во изминатите месеци. На почетокот на ноември таа објави видео на кое се гледа како „мастерира“; низ куќата, а сега е јасно дека ја опремувала детската соба за да биде се спремно за доаѓањето на нејзиниот син.

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа