Македонците почнаа да ги бројат деновите до падот на режимските ДУИ и СДСМ, остануваат уште 166 дена

 

520.000 кои живеат во сиромаштија.
166 нема во денови, во секунди и откуцаи на срце, во здивови ќе ви бројам дур ве снема.

 

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа