ФОТО: СТОЈАНЧЕ АНГЕЛОВ ДЕЖУРА КАЈ КРСТОТ НА ПОПОВА ШАПКА, СЕ ОГЛАСИ УТРОВО ПОВТОРНО ОД ПОПОВА ШАПКА

Немам потреба да ја коментирам вчерашната реакција на Беса. Се што имав да кажам, кажав вчера. И стојам на кажаното. Од збор до збор.
(реакцијата на Беса во коментар)
Можно е да е слика од 1 лице и скијачка падина
Сите реакции:

83

 

Можно е да е слика од 2 луѓе

Прошетка по снежната, ладна и ветровита Попова Шапка, поглед на новиот 15-метарски крст и палење свеќи за здравје во црквата Св. Наум Охридски Чудотворец.
Можно е да е слика од 2 луѓе
Сите реакции:

Bekim Beba Bajrami, Toni Milevski и 2,2 илј. други

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа