БРУТАЛНО ЗГОДНАТА СЕСТРА НА ЛУНА ЃОГАНИ! Нина го покажа своето извајано тело: Крева тегови и вежба, вработените во теретаната ПОБУДАЛЕА

 Nina Đogani u teretani

Видеото на Нина Ѓогани од теретана ги „собори сите од нозе“.

 

Нина Ѓогани во теретана
СКРИНШОТ

Најмладата ќерка на Анабела Атиас и Гаџи Ѓогани, Нина неодамна го прослави својот 18-ти роденден каде со својот стајлинг ги воодушеви сите присутни – тесниот фустан и длабокиот шлиц максимално ја истакнаа нејзината фигура на која напорно работи. Сестрата на Луна Ѓогани не сака да се експонира во јавноста, но секојдневно е активна на својот Инстаграм профил.

 

Се вели дека Нина е црната верзија на постарата сестра Луна, а нејзиното извајано тело на сите им го одзема здивот.

 

Како дете од семејство на танчери и родители кои цел живот работат на својот физички изглед, не е изненадување што Нина вежба секој ден, но нејзините тренинзи често се вирални на мрежата поради нејзините облини во преден план.

Помладата Ѓоганиева најмногу внимание посветува на задникот, што може да се види на Инстаграм и ТикТок каде крева тегови, а сега се појави и видео од теретана на кое се гледа секој мускул.

ИЗВОР: ТИКТОК/BEAUTYOFBALKANIJA

Погледнете и како изгледаше Нина на прославата на нејзиното полнолетство, каде што откри дека засекогаш штрчила една работа од списокот !

Б

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа