ШТО Е ТОА ИЗЛЕЗЕНО ОД ХЕЛАНКИТЕ НА АНЃЕЛА ИГЊАТОВИЌ БРЕСКВИЦА? Ја крена кошулата, ги сними стомачните, а сите гледаат во ИНТИМНИОТ дел од телото

Праска ја покажа својата тетоважа

 

Анѓела Игњатовиќ Бресквица ги заинтригира сите со нова објава.

 

Праска ја покажа својата тетоважа

Анѓела Игњатовиќ , попозната како Бресквица , која неодамна се најде на мета на негативни коментари поради новата песна, ретко објавува фотографии од своето тело на социјалните мрежи, но сега направи исклучок. Таа позираше во тесни хеланки и ги воодушеви сите, а една работа им падна во очи на многумина.

 

Додека ја креваше маицата и ги снимаше стомачните, Бресквица покажа пирсинг на папокот, но  откри и тетоважа на интимниот дел од телото.

 

Праска покажа тетоважа која ѕирка од под стомакот.  Пејачката до сега не ја изложуваше оваа област која многумина сакаат да ја видат, но сега тоа го направи преку приказните на Инстаграм. Таа се пофали дека редовно тренира во хеланки, па конечно откри дел од предизвикувачката тетоважа, која исто така ѕирна.

Пејачката има и тетоважа на рамото, која поредовно ја покажува.

БОНУС ВИДЕО:

ИЗВОР: INSTAGRAM/PRAVO_VIP_LICE

 

Свет на познати личности на вашите прсти. Сите жешки теми, актуелни настани и најжешките трачеви на едно место. Придружете се на заедницата на Viber LIFE OF FAMOUS и бидете ажурирани секој ден!

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа