НАРОДОТ Е ВИНОВЕН ШТО АРАМИИТЕ ОД СДСМ И ВМРО ГИ НАПРАВИЈА ХЕРОИ….

СИТЕ АРАМИИ ги направија ХЕРОИ!
А кој тоа? Па народот се разбира!
Тогаш кој ви е крив што не чини работава?
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа