ХАОС И ПРЕДНИЦА И ЗАДНИЦА: Теа Таировиќ во трико, а СЕ СЕ ГЛЕДА – поради жешкиот танц мораше да ја држи раката над деколтето!

Теа Таировиќ во трико

 

Пејачката Теа Таировиќ е хит на социјалните мрежи поради снимките од нејзиниот настап

 

Теа Таировиќ во трико

Во последните месеци сите медиуми во Србија и регионот пишуваат за пејачката Александра Пријовиќ , која благодарение на распродадените концерти во Белград, Ниш, Сараево и Загреб „ќе инкасира милиони евра “, а пред неа, Речиси секој ден и „ броеле бакшиш “ на нејзината колешка Теи Таировиќ .

 

„Тип кралицата“ и понатаму настапува речиси секој ден, а видеата од нејзините настапи често завршуваат на социјалните мрежи, не поради сметките во нејзините раце, како што е вообичаено кога е ангажирана да пее на приватна прослава, туку поради нејзината стајлинг.

Пред неколку недели таа предизвика вознемиреност поради виолетовото трико во кое здивнуваше и остана без здив на сцената , а сега поради црвениот комбинезон, кој беше толку тесен што ја оцртуваше секоја линија на нејзиното тело.

 

На Инстаграм е објавено видео од Ти Таировиќ како пее и танцува на песната „Зена од султана“ од Тијана Ем, а во центарот на вниманието е нејзиното тело во трико со деколте кое за малку „пукна“ од танцовите потези.

Погледнете:

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа