„МЕ СИЛУВАА И МЕ ДРОГИЈА 48 ЧАСА, ГЛЕДАВ КАКО МИ СЕ РЕДАТ ЕДЕН ПО ДРУГ“: Ова се последиците од смртта на Даниела

„МЕ СИЛУВАА И МЕ ДРОГИЈА 48 ЧАСА, ГЛЕДАВ КАКО РЕДАТ ЕДЕН ПО ДРУГ“: Ова се последиците од смртта на Даниела

 

Даниела Вестбрук е актерка која била силувана 48 часа, а последиците од нејзиниот турбулентен живот се видливи и денес.

„МЕ СИЛУВАА И МЕ ДРОГИЈА 48 ЧАСА, ГЛЕДАВ КАКО РЕДАТ ЕДЕН ПО ДРУГ“: Ова се последиците од смртта на Даниела

Која е актерката која беше силувана 48 часа, Фото: BACKGRID / Backgrid UK / Profimedia

Британската актерка Даниел Вестбрук не престанува да привлекува внимание со чудни постапки на плажа. Имено, таа со месеци престојува на плажите и се опоравува од бројните естетски операции. Фотографиите кои редовно излегуваат не престануваат да ја шокираат јавноста, додека Даниела изгледа ужива во ова и она, земајќи ги предвид нејзините очајни потези.

Даниела овој пат го покажа својот вообичаен настап на плажа во розови бикини, изведувајќи чудни и вознемирувачки движења. Таа упорно се труди да изгледа помладо отколку што е , додека многумина коментираат дека е во средовечна криза.

Даниел Вестбрук

Изгледа дека долгорочното конзумирање на кокаин и го направило својот данок. Нејзиното лице доби прилично чудна форма, а сето тоа беше проследено со бројни естетски корекции.

Многумина се прашуваат што се случува со нејзиниот љубовен живот и како таа секогаш е сама во јавноста. Меѓутоа, 49-годишната девојка имала низа неуспешни врски низ годините, а сега е подготвена да се омажи за нејзиниот затворен вереник по шест години врска.

Даниел Вестбрук
фото: BACKGRID / Backgrid UK / Profimedia

Даниела ја шокираше јавноста со својата книга во која зборуваше за тоа како наводно конзумирала кокаин додека го родила синот, но и дека во деведесеттите била силувана цели 48 часа бидејќи должела пари.

Пред објавувањето на книгата за овој страшен настан не знаеле ниту нејзиното семејство ниту нејзините пријатели, кои останале шокирани по споменатите фрагменти.

Даниел Вестбрук
фото: BACKGRID / Backgrid UK / Profimedia

– Им должев пет илјади фунти. Ми упаднаа дома и ми бараа пари што ги немам. Потоа ме киднапираа, ме однесоа во стан во близина на мојата куќа и ме силуваа 48 часа. Ме вртеа еден по друг, а ме дрогираа за да не им побегнам – напишала во своите мемоари, а Даниела наводно досега потрошила околу 250.000 евра на недозволени супстанци.

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа