ЕКСПЛОЗИЈА! ПЕТАР БОГОЕВСКИ ГО СПАСИЛ МИЦКОВСКИ НА КОНГРЕСОТ ВО ВАЛАНДОВО, ЕВРОПЈАНИТЕ БАРАЛЕ ДА СЕ ПОНИШТАТ РЕЗУЛТАТИТЕ

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа