(ВИДЕО) ПЕТАР БОГОЕВСКИ ЕКСПЛОДИРА: ВМРО ТРЕБАЛО ДА ОСТАНЕ НА ВЛАСТ ВО 2017 НИКОЛА ПОПОВСКИ ТРЕБАЛО ДА БИДЕ ПРЕМИЕР ГРУЕВСКИ НЕ ПРИФАЂЛ БАРАЛ ТОЈ ИЛИ ЗАЕВ ДА БИДЕ ПРЕМИЕР?

 

 

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа