САД НЕМА ДА НИ ГО ПРОСТАТ ОВА! СРАМНО ГЛАСАЊЕ НА МАКЕДОНИЈА ВО ОН Муџахединската власт во земјава, преставена преку исламистот Бугар Османов, ги уништува стратешките односи на Македонија со САД и Израел

СРАМНО ГЛАСАЊЕ НА МАКЕДОНИЈА ВО ООН!
Муџахединската власт во земјава, преставена преку исламистот Бугар Османов, ги уништува стратешките односи на Македонија со САД и Израел, со цел Македонија да ја претвори во косовска провинција!
На место да гласаат ПРОТИВ, тие гласаа ВОЗДРЖАНО, за толку важно прашање, кое има силно влијание врз состојбата внатре во Македонија!
СТОП ЗА МУЏАХЕДИНИТЕ ВО ВЛАСТА!
Можеби е графика на мапа и текст
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа