го шитнавте Крушевски манифест за бугарски предлог! И тоа нема да биде простено! Никогаш!

ДА, ама вие другар го шитнавте Крушевски манифест за бугарски предлог!
И тоа нема да биде простено! Никогаш!
Можно е да е слика од 1 лице и текст
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа