Холанѓанецот ви го бапна сосе волнените топчиња. Ајде лузери на избори

Каде се парите од нашите даночни обврзници! Викна холандскиот амбасадор.
Само корупција и непотизам наоколу!
Лут беше џоа рис.
Овие квислинзиве наши мамето онадиле на парите од ЕУ
Таче, Холанѓанецот ви го бапна сосе волнените топчиња.
Ајде лузери на избори.
Доста е од вас.
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа