„Душо, можам да ти дадам број за 400 евра! Милица Дабовиќ без двоумење, погледнете какви пораки разменува на OnlyFence!

„Душо, можам да ти дадам број за 400 евра!  Милица Дабовиќ без двоумење, погледнете какви пораки разменува на OnlyFence!

 

Споделете ја веста

На социјалните мрежи се појави експлицитна преписка на поранешната кошаркарка Милица Дабовиќ, создадена на платформата за маркетинг порно содржини, Onlifens.

Милица Дабовиќ често го привлекува вниманието на јавноста со фотографиите од Onlifens, а сега се појави и жешка преписка на поранешната кошаркарка од споменатата платформа.

 

– Добро душо, ако сакаш, можам да ти го дадам бројот за 400 евра, а пред тоа отклучи го горе – напишала Милица, а нејзиниот соговорник продолжил:

 

– Леле, доволно фер, но дефинитивно те сакам гола.

 

– Душо, сега ти го сакам курот, конечно собрав сила да покажам нешто повеќе, а тоа е затоа што пичката ми е  многу влажна и стегната, ми треба твојот кур да го наполни – напишала Милица.

 

– Може ли да се јавам сега? – го прашал кошаркарот непознат за јавноста.

 

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа