Карлеуша ја коментираше новата девојка на Душко: Брутално заплеткана според Ина Гардијан!

Карлеуша ја коментираше новата девојка на Душко: Брутално заплеткана според Ина Гардијан!

Споделете ја веста

Вчера веста дека фудбалерот Душко Тошиќ е во врска со пејачката Ина Гардијан, а неговата се уште законска сопруга Јелена Карлеуша, сега ја прокоментира и колешката која ужива со сопругот.

Душко и Ина се во врска подолго време, но тоа вешто го криеја од јавноста. Меѓутоа, кога беше откриена нивната афера, сите го чекаа коментарот на Карлеушакој е познат по остриот јазик.

Секако, и овој пат не молчи, па отворено напиша што мисли за девојката која моментално ужива покрај својот сопруг како одговор на коментарот на водителката на Информер, Милиј Чолиќ!

Фото:Принтскрин

 

-Ина Гардијан ќе биде позната три дена. Конечно, затоа што таа навистина се впушташе во тоа– напиша Мили, а Карлеуша одговори:

– Сепак нема. Празна приказна.

 

Да потсетиме, она што е особено интересно е што Ина пееше на прославата на десет години брак на Душко и Јелена.која ја прославија во 2016 година, а на социјалните мрежи на големо кружат видеа од забавата која се одржа во капитален ресторан во Сењак.

 

Да потсетиме, она што е особено интересно е што Ина пееше на прославата на десет години брак на Душко и Јелена.која ја прославија во 2016 година, а на социјалните мрежи на големо кружат видеа од забавата која се одржа во капитален ресторан во Сењак.

 

Јелена сигурно не е рамнодушна околу ова, но изгледа дека не е премногу загрижена за својот ривал.

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа