Големо фала за Србија! Нивната авио компанија ги спаси македонските граѓани кои се наоѓаа во Израел

“Ер Србија ги пренесе македонските граѓани од Израел, граѓаните со извици “Да живее Србија””
 Секоја чест за Србите за помошта
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа