(ВИДЕО) Задник за медал! Карлеуша никогаш посилно го тресеше задникот, публиката се фати за главите

(ВИДЕО) Задник за медал!  Карлеуша никогаш посилно го тресеше задникот, публиката се фати за главите

Споделете ја веста

Провокативното видео на пејачката Јелена Карлеуша предизвика лавина коментари на социјалните мрежи.

Музичката ѕвезда Јелена Карлеуш Неодамна, по повеќе од една деценија пауза, таа објави два албума „Алфа“ и „Омега“, а организираше и раскошна промоција во Белград на вода.

Оттогаш Јелена е секојдневно во медиумите, а покрај контроверзните изјави за бројните колеги, на социјалните мрежи вирални се и нејзините провокативни видеа на Инстаграм. 

Имено, ексцентричната дива минатиот викенд пееше во Виена, каде настапи во целосно проѕирен фустан на луксузниот француски бенд „Balenciaga“. 

На снимките достапни на мрежите, Јелена во преден план ја истакна својата позадина, а во таа прилика танцуваше како никогаш досега и во целост ја оправда титулата најубава пејачка на овие простори.

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа