(ШОК ВИДЕО) Му го грабнала пенисот пред толпа луѓе! Питонот во гаќи се мрдна, пејачот не знаеше што го погоди

(ШОК ВИДЕО) Му го грабнала пенисот пред толпа луѓе!  Питонот во гаќи се мрдна, пејачот не знаеше што го погоди

Споделете ја веста

Познатиот пејач минатиот викенд беше во Монтвил, Австралија, а пред концертот беше пречекан од група обожаватели.

Многумина сакаа да се простат од него, а еден фан сакаше нешто повеќе. Додека Малума минуваше покрај неа, таа му го зграпчи гениталиите. И сè беше снимено на видео.

 

Пејачот на Малума не можеше да го сокрие шокот, а потоа го привлече вниманието на обожавателите дека тоа што таа го направи е погрешно и се насмевна.

Видеото се шири на социјалните мрежи каде пишуваат дека жената од видеото ја преминала границата и дека се работи за сексуално вознемирување и дека пејачката треба да ја тужи.

 

 

Малума и претходно имал непријатни средби со обожавателите, за време на концерт тие го гаѓале со телефон. Тој реагираше поинаку во споредба со Карди Б, која го доживеа истото и со својата реакција предизвика критики.

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа