ИМАла 20 љубовници, СПИЕЛА И СО КОЛЕГАТА: Додека правеле оргии и блудничени не се знаело кој покрај кого се разбудил

ИМАла 20 љубовници, СПИЕЛ И СО КОЛЕГАТА: Додека правеле оргии и блудничени не се знаело кој покрај кого се разбудил

Љубовните врски на познатиот музичар од Битлси и неговата сопруга се полни со интересни детали.

 

Фото: Универзална архива/Група за универзални слики / универзална група за слики / Profimedi

Линда Макартни, која три децении беше во брак со Пол Макартни, почина пред 25 години. Таа почина од рак на дојка на 56-годишна возраст. Таа имаше специфична убавица, висока русокоса со долго лице што можеше да изгледа убаво еден момент, а во следниот момент едноставно.

 

Таа имаше прекрасна фигура и голем талент за флертување. Додека работела како хонорарен фотограф, таа стекнала околу 20 љубовници – од кои повеќето биле познати. Колку што уживаше во своите минливи романси, таа беше и самохрана мајка која бараше нешто потрајно.

 

Она што таа навистина го сакаше беше богат, смешен дечко кој ќе може да се грижи за неа и нејзината мала ќерка Хедер. И нејзината цел број еден, се испостави, беше Пол од Битлси.

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа