Таљат и вика на Оливера Трајковска у Вин-Вин: “Викни си го Апасиев и прашај го”! Е како да ме викне бе, кога има забрана од газдата на “МАКПЕТРОЛ” да гостуваме на Телма уште од Шарена револуција.

Таљат и вика на Оливера Трајковска у Вин-Вин: “Викни си го Апасиев и прашај го”! 😁
Е како да ме викне бе, кога има забрана од газдата на “МАКПЕТРОЛ” да гостуваме на Телма уште од Шарена револуција. 🤣
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа