Поранешниот градоначалник на Центар му пиша на Бујар Осмни: Смилковско езеро петкратно убиство, Диво насеље загинуваат осум припадници на МВР….

Саша Богдановиќ

Смилковско езеро петкратно убиство, Диво насеље загинуваат осум припадници на МВР….

Ако Србија е вмешана во случувањата на Косово, Македонија да го преиспита учеството во Отворен Балкан, бара Османи

FOKUS.MK

Ако Србија е вмешана во случувањата на Косово, Македонија да го преиспита учеството во Отворен Балкан, бара Османи

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа