Лута вест за бракот на Меланија и Трамп! Таа е тивко…

Причина за неочекуваните промени е можноста нејзиниот сопруг повторно да стане претседател на САД

 

Трамп и Меланија

Меланија и Доналд Трамп станаа семејство во 2005 година. И покрај нивната разлика во години, тие имаат долг и среќен брак.

Плод на нивната љубов е нивниот син – Барон. Со него, и не само, пред години живееја во Белата куќа. Причината – тогаш Трамп беше избран за претседател на САД.

 

 

Дали поради неговата важна функција или поради нешто друго, но со текот на годините многумина се „разведуваа“ од Трамп и Меланија.

Па, сега, сепак, се појави прилично зачинета вест за нивниот брак. Излегува дека поранешната прва дама направила нешто прилично интересно на тишина.

А причината – можноста нејзиниот сопруг повторно да биде избран за претседател на САД.

Но, што направи Меланија тивко ќе научите на jenata.blitz.bg

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа