(ХОРОР ВИДЕО) Светот занеме, Русите безмилосно масакрирани! Страшна снимка од фронтот се шири на мрежите, војниците немаа шанса!

(ХОРОР ВИДЕО) Светот занеме, Русите безмилосно масакрирани!  Страшна снимка од фронтот се шири на мрежите, војниците немаа шанса!

 

Споделете ја веста

Ново видео од линијата на фронтот во Украина повторно ги згрози корисниците на социјалните мрежи.

На кратко видео се гледа како  беспилотно летало камиказа удира во копје каде двајца војници се засолниле. На истото место нешто подоцна прелета и втор дрон, а на видеото се гледаат телата на војниците.

 

– Украинските воздушни извидници открија и лоцираа ров во кој се кријат руски војници. Сите загинати во напад со беспилотни летала со камикази –стои во видеото.

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа