Вознемирувачко видео од Бритни Спирс кружи низ мрежата! Пејачката се соблече до долна облека, па скокна на шипката! (ВИДЕО)

Вознемирувачко видео од Бритни Спирс кружи низ мрежата!  Пејачката се соблече до долна облека, па скокна на шипката!  (ВИДЕО)

Рашири го зборот

Бритни Спирс објави провокативен видео клип и ги разбранува социјалните мрежи.

 

Бритни Спирс за време на викендот објави видео во кое му покажа на својот поранешен сопруг Сем Асгари „што изгубил“. Поп-пејачката објави провокативен видео клип како почит на моментално многу успешната светска турнеја „Ренесанса“ на музичката ѕвезда Бијонсе, пренесува „Метро“.

Бритни Спирс (41) во розова долна облека и црни чевли објави видео на Инстаграм како танцува на розова стриптиз шипка. Нејзините 42 милиони следбеници не беа претерано изненадени, со оглед на тоа што откако пејачката се бореше со својот татко и семејството на суд за правото да ги контролира нејзиниот живот и кариера, таа не престана да објавува видеа и фотографии на кои постојано е во долна облека.

Клипот, како и претходниот, наиде на негативни реакции во коментарите: „Очигледно и се влошува“, „Дали некој ќе ја спречи“, „Изгледа дека старателството всушност било добра работа“.

Шерон Озборн, британска водителка и музички менаџер, еднаш изјави во подкастот „Club Random“: „Бритни со задоволство ги објавува своите видеа секој ден, тресејќи ја главата, фрлајќи гомна“, на што водителката искоментира:„Дали таа не е малку луда?

Шерон објасни зошто пејачката се однесува вака на социјалните мрежи.

– Таа е жртвата. Родители кои постојано ја притискаа и ја туркаа да работи уште како мала. Еден Божиќ, кога била дете, била во божиќна претстава во Њујорк. Нејзината мајка и татко изнајмиле некој валкан стан каде што било студено.

Таму го поминала Божиќ, а нејзината сестра и брат биле дома со татко им и се глупирале. Таа беше таму да работи. Таа се натпреваруваше во програма за пеење со монитори во ушите, а нејзиното момче, кое и беше менаџер, и кажа што да каже.

Бритни Спирс неодамна изјави дека во јавноста ќе излезе со сите детали и што и се случило за време на контролата што нејзиниот татко и семејството ја имале врз неа и нејзината кариера. Во средината на август беше објавено дека пејачот се развел од Сем Асгари.

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа