ВИДЕО! ВОНРЕДНО ОБРАЌАЊЕ! НИКОЛА ГРУЕВСКИ ВЕЧЕРВА СЕ ВКЛУЧУВА ВО ЖИВО

Следете го во живо вонредното вклучување на поранешниот премиер и лидер на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски во живо на Инфомакс вечерва!

Вклучувањето ќе се емитува во живо на Фејсбук, Јутјуб, Телеграм и Твотер каналите на Инфомакс!

 

Разговараме за актуелните случувања!

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа