АИРЛИЈА НЕКА Е! МАКСИМ ДИМИТРИЕВСКИ И ОФИЦИЈАЛНО НАЈАВИ РЕГИСТРАЦИЈА НА ПАРТИЈАТА ЗА НАША МАКЕДОНИЈА ВО КОЈА ЌЕ ПРИСТАПАТ СИТЕ РАЗОЧАРАНИ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТИ

337Работен состанок со претседателите на девет граѓански здруженија од девет градови во Македонија со цел формирање на нов субјект на политичката сцена во државата.
Сите реакции:

324

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Пристапете директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа

Please disable your adblocker or whitelist this site!