Апасиев го патосираше! Бетмен Велит го нарекувал Груевски – Николае Чаушевску и му порачувал дека се ќе му се удри од глава на вмровците кои гласале за амнестија на хашките случаи

Аууу сине, па ти се бодеш 🤡

May be an image of 1 person, beard and text that says "богдан илиевски 19 July 2012 бетмен серит пред точно една (1) година на OBOj ден, владата на зпосторничкото здружуване вмро-дпмне на чело николае чаушеску во собранието co 63 mаса „за 29 „против изгласа амнестија за хашките случаи! само едно ke кажам. CE Ke ви cE удри од глава еден ден. народот не заборава, уште помалку најблиските HA бранителите од 2001 год- "бетмен велит" влезе во новиот ик на вмро дпмне бетмен пушит јули, 2017"

May be an image of 1 person, beard and text that says "богдан илиевски 19 July 2012 бетмен серит пред точно една (1) година на OBOj ден, владата на зпосторничкото здружуване вмро-дпмне на чело николае чаушеску во собранието co 63 mаса „за 29 „против изгласа амнестија за хашките случаи! само едно ke кажам. CE Ke ви cE удри од глава еден ден. народот не заборава, уште помалку најблиските HA бранителите од 2001 год- "бетмен велит" влезе во новиот ик на вмро дпмне бетмен пушит јули, 2017"

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа