(ФОТО) ЕВЕ КАКО ИЗГЛЕДА ПРЕСТОЛОТ НА ЕУРИДИКА БАБАТА НА АЛЕКСАНДАР МАКЕДОНСКИ

Престолот на Еуридика, баба на Александар Велики. Аигаи, Македонија, Грција.

 

Види го оригиналот

 

Оцени го преводов
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа