И Андријана Кеш го откажа настапот организиран од СДСМ! Ајде сите да го повикаме и Баже Груевски!

Pocituvani…sakam I jas da se obratam vo vrska so nastanot koj treba da se sluci na 8 septemvti…vo tek na dogovorot nikoj ne spomna deka ova ke bide partiski povrzano…reklamata ja vidov utrovo…NE SUM PARTISKI OPREDELENA ni ke bidam …taka da javno se otkazuvam od ovoj nastap za koj uste ednas ke kazam trebase da bide NARIDEN SOBIR,a ne PARTISKI NASTAP
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа