Пред 2 години на Онкологија ми ја убија ќерка ми! Нема да се смирам додека не ги видам сите во затвор доживотен!

 

-Пред две ипол години ќерка ми се лекуваше на Клиниката за Онкологија. Мислевме дека се лекува, они ми го убија детето. Од лесно излечлив тип на канцер они со „терапијата“ го хранеле канцерот.

Јавно објавувам дека нема да ги оставам да се заташка како се што се заташкува во скапаната држава!

Ќе се активирам се што е во моја моќ и ве замолувам сите што можете да помогнете да се вклучите!

Нема да се смирам додека не ги видам сите во затвор доживотен!

Сликава од ангелот мој ја ставам тука да знаете кого убивте и да ве прогонува како сенка, мир и сон да немате никогаш како моето семејство што нема!, пишува Дејана.

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа