Каракамишева предупредува: Не смее да ни се случи 2018

На МАКЕДОНИЈА НЕ СМЕЕ ДА И СЕ ПОВТОРИ 2017-18 г.

МАКЕДОНИЈА ќе биде европска држава кога ќе стави крај на безобразната политичка трговија со пратеници!

МАКЕДОНИЈА има достоинствен народ кој единствено што бара е да живее во нормална држава каде националното достоинство не е на продажба!

МАКЕДОНИЈА Е СЕ ШТО ИМАМЕ!

ПОДДРШКА ЗА ПРАТЕНИЦИТЕ КОИ ЗАСТАНАА НА БРАНИКОТ НА МАКЕДОНСКОТО ДОСТОИНСТВО!

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа