(ВИДЕО) БОГОЕВСКИ ИМ ЈА ЧЕСТИТА ПОБЕДАТА НА МАКЕДОНСКИТЕ БРАНИТЕЛИ И ПРОТЕРУВАЊЕТО НА УЧК ОД МАКЕДОНИЈА: На овој ден издвојувавме голема победа, УЧК капитулираше пред бранителите

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа