Проф Најчевска ги нападна провладините пропагандни курири на ДУИ и СДСМ Фронтлајнарите: Исто вака зборуваа вмровците кога СДСМ ги поддржуваше невладините организции на нивните протести.

Исто вака зборуваа вмровците кога СДСМ ги поддржуваше невладините организции на нивните протести.
Кога ќе го видиш истиот речник и етикетирање наместо аргументирана расправа знаеш дека стнува збор за партиски платен медиум.
И во сета манипулација се заборава дека СДСМ е социјал демокртска партија која би требало да интервенира на начин кој ги штити најзагрозените за разлика од ВМРО која е десничарска партија која ги штити богатите.
21% на 11000 не обезбедува достоинствен живот, а на 40000 само ја зголемува разликата.
FRONTLINE.MK
ВМРО-ДПМНЕ продолжува да ги злоупотребува пензионерите, како во времето на груевизмот – frontline.mk
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа