Дали повлечениот амбасадор се пуштал на јапонки?

Сексуално вознемирувал жени. Тоа го пренесоа сите агенциски вести во регионот. Затоа сте го повлекле амбасадорот, не се правете мутави бе СДС. Па ВМРО ДПМНЕ пак виновни оти лажеле?
Нема лага. Туку кажете како ги вознемирувал жените, амбасадорот.
Дали им искачал ноќе гол под мантил и им правел Бууу?
Или само им барал по цел ден: Дај ми ма, дај ми, дај ми! А нападната му викала: Не бе нејќу не ти давам!
А овој пак: Дај ми ма, дај ми, само главчето!
Или можеби се пуштал на јапонки: Трчал по нив и им викал: Ела на чичо му чучи!
И сега таа ако му рекла Сајонара!
Непристојно е ако и вратил: Слечи гаќи за да те ќарА!
Тогаш ќе се вознемири.
Дури и ако личела на Александра Лима, сељачки е ако и рекол: Напупи се да те праам Хирошима.
Тоа е расистички. И има говор на омраза.
Само ако ти каже јапонка: Вакаримаса, тоа е добар знак кај жените од жолта раса.
Во интерес на вистината кажете како ги вознемирувал и кого поточно.
Има некој што е ваш кој не е оштетен од амбасадорите?
И внимавајте следниот што ќе го пратите да не почне да ги дави.
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа