Зошто ги кријат овие анкети? ПОГЛЕДНЕТЕ КОЛКУ ПОГОЛЕМ РЕЈТИНГ ИМА ЛЕВИЦА ОД СДСМ

157

Многу платени анкети ги кријат во фиока поради рејтингот на ЛЕВИЦА.
Овие податоци не можат да ги сокријат, ова е граѓанска- достапна анкетна формула и приказ како ќе се одвиваат следните изборни одлуки на граѓаните.
Апасиев ги донесе до свршен чин предавниците на Македонија, а за тоа народот потврдува само со две слики !ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Пристапете директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа