(ВИДЕО) Џон Битов постариот закопа грчки Професор: АЛЕКСАНДАР ВЕЛИКИ БЕШЕ МАКЕДОНЕЦ, ПРЕД 1914 ГРЦИЈА НИКОГАШ НЕ ОКУПИРАЛА НИ ЕДЕН ДЕЛ ОД ТЕРИТОРИЈАТА НА МАКЕДОНИЈА

197

 ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Пристапете директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа