Експлозија: Дали новиот сопственик на Жан Митрев е човек на ДУИ, ева зошто беше целата фрка и обвинување кон Жан Митрев

 

ДАЛИ новиот сопственик на овие две згради во Скопје, ќе се најде на “црна листа” на САД?!? 🤔

ПРАШАЊА КОИ МЕ МАЧАТ!

Инаку да не се секирате, од ДУИ е и тоа не е Мерко, туку е од Зајас!

#црналиста #сад
#прашањакоимемачат

 

Петар Богоевски фб статус

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа