Споделете да и помогнеме на професорката да стигне до публиката! Душата на Македонија во новата книга на Каракамишева

Излезе “убавицата” и во печатено издание!
Нема поголема среќа од таа да создаваш научни дела за сегашните и за идните генерации!
Моето мото е живеј за да создаваш, не за да стекнуваш! 🎯📚🎯📚
Можно е да е слика од текст
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа