Никола Димитров нов соработник на Мицковски

Мицкоски и Никола Димитров во додворување?
15 јуни , 2023
Фотографијата е направена во Камник, локацијата каде што Маркетинг агенцијата Елемент ПР прославува 15 години постоење, инаку агенција со која соработуваше градоначалничката на Скопје, Данела Арсовска. Според она што се гледа Никола Димитров пристапил на масата на Христијан Мицкоски на која тој седи со неколкумина членови на ВМРО ДПМНЕ.

Извор: ТРН.мк

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа