Не сте го виделе ваков Пецаков Кирил распали по СДСМ: ЗДРАВЈЕТО МУ ГО ЗЕДОВТЕ НА ОХРИД… мене ми кажувате за опструкции

Ето јас сум праел опструкција на сам почеток на туристичка сезона и сум лицемер‼️
👉Да бидам културен ЗДРАВЈЕТО МУ ГО ЗЕДОВТЕ НА ОХРИД…
‼️пред да изреагирам, ви реагираа и граѓани и туристичка агенции, ама и цел туристички сектор..
Терајте далеку ќе стигните…
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа