Неверојатно признание на човекот кој погоди се! Љубчо Георгиевски ВМРО води и на следните избори ќе победи со огромна разлика

Поранешниот Премиер и лидер на ВМРО НП во телевизиски дуел на ТВ 24 во реплика упатена кон аналитичарот Костов призна дека ВМРО ДПМНЕ во моментв води на сите анкети и со сигурност ќе победи на следните избори

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа