Каков шамар! Откако Деспотовски за да се одмазди за локалните избори каде ја прегазија СДСМ не донесе ниту една инвестиција во Прилеп и Битола, дебакл на СДСМ на трибина во Прилеп! Излегоа само 50 членови кои ги вдомиле во администрација

Можно е да е слика од еден или повеќемина, толпа и текст

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа