Тања Каракамишева: Освен Уставот и законите во Македонија сега и европското знаме сакаат да го направат тоалетна хартија! Тоа е таа “европска агенда” на силеџиството! СТОП ЗА НАСИЛНИЦИТЕ!

Освен Уставот и законите во Македонија сега и европското знаме сакаат да го направат тоалетна хартија!
Тоа е таа “европска агенда” на силеџиството!
СТОП ЗА НАСИЛНИЦИТЕ!
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа