ЈА ВИДЕ НЕВЕСТАТА И ПУКНА ОД СМЕА! Хит сцената на свадбата го обиколи целиот свет – младоженецот се СКРШИ од СМЕЕЊЕ! (ВИДЕО)

На интернет стана вирална снимка од реакцијата на младоженецот кога за прв пат го гледа костимот на својата невеста.

Посебен ден осамна за двајца заљубени кои ќе си го кажат судбоносното „да“ не знаејќи дека една сцена ќе направи вистинска интернет сензација.

Том Гарднер ја чекал неговата идна сопруга Бет да слезе по патеката, а кога се свртел да ја види во венчаница за прв пат, не можел да поверува што гледа. Поради стари обичаи не можел да ја види невестата пред тој момент. Цело возбуден се свртел, а наместо очекуваната невеста во венчаница видел диносаурус!

Кога ја видел, пукнал од смеење. Младоженецот ја погледнал и се смеел до солзи, а истото реагирала и невестата. Овој клип ги насмеа сите и стана вирален на социјалните мрежи со молскавична брзина. Задолжително проверете, нема шанси да не се насмеете!

МладоженецИЗВОР: YOUTUBE/ ЏОНАТАН МАРЕЈ

 

Свет на познати личности на вашите прсти. Сите жешки теми, актуелни настани и најжешките трачеви на едно место. Придружете се на заедницата на Viber LIFE OF FAMOUS и бидете ажурирани секој ден!

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа