Шок видео и порака од Косово: Војниците на НАТО против цивили … Испратете ги во Украина да се борат против Русија – ВИДЕО

 

Кога денес познатиот опсесивен српски мразец Карл Билт призна дека Албанците и КФОР се виновни за насилството на Косово, тогаш јасно е што се случува таму.

Што мисли за ова јавноста во Европа можете да погледнете во текстот што го придружува видеото:

„Војниците на НАТО во Косово против цивилите… Испратете ги во Украина да се борат со руските војници“ …

 

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа