Назад во 2011 година, Nikola Jokić се мачеше да најде некој со кој ќе игра кошарка

Можно е да е слика од 2 луѓе, Луѓе играат кошарка и текст кој вели „9 DEAO 5 Nikola Jokić Feb 2011 at 15:51 f Oce neko na basket.. Translated Anyone down for a pickup game..“

Назад во 2011 година, Nikola Jokić се мачеше да најде некој со кој ќе игра кошарка
Сега е двократен МВП и се движи кон своето прво NBA финале со Denver Nuggets 👏
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа