(ВИДЕО) Траорно сведоштво на егеец! Грците ја силуваа тетка ми пред очите на нејзините деца!

Ја силуваа тетка ми пред очите на нејзините деца.
Само замислете колку треба да бидат грчките војници животни да силуваат жена пред нејзините деца? ГАДОВИ.
На овие ѕверови им дозволивме да ни ја пишуваат историјата.

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа