Вучиќ: Ова не е Украина и во Србија нема да има Мајдан и шарени револуции!

 

Вучиќ: Нема да има нов Мајдан
Прочитајте го целиот текст на линкот во коментар ⤵️

 

Сокриј го преводот

 

Оцени го преводов
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.eu . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?
Можеби ќе ти се допаѓа